Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Yaprak Özer

Yaprak Özer
Gazeteci - Yazar, İndeks İçerik İletişim Danışmanlık Kurucusu
İLETİŞİME GEÇ

Yaprak Özer BİYOGRAFİ

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi’nde tamamlayan Yaprak Özer, lisansüstü̈ ve doktora çalışmasını Boğaziçi Üniversitesi’nde yaptı. Uluslararası başarı burslarıyla ABD’de The Tennessean ve USA Today’de gazetecilik yaptı. İngiltere ve Japonya’da mesleki eğitim aldı.

Türkiye’nin ilk yönetim ve İK yayınlarının çıkarılmasında görev aldı. Hürriyet, Sabah ve Milliyet gazetelerinde köşe yazıları yazdı. TRT2’de ve CNN Türk’te, Bloomberg HT’de ekonomi, yönetim, eğitim ve İK programları hazırlayıp sundu. Türkiye’nin ilk içerik iletişimi ve içerik yönetimi şirketi İNDEKS ile Türkiye’nin yerli – yabancı portföye sahip ilk konuşmacı ajansını kurdu. Bilgi Üniversitesi’nde e-MBA’de ve lisansta ders verdi. Özer, Dünya Ekonomik Forumu tarafından 2003 yılı "Yarının 100 Lideri" arasına seçildi. Özer, faaliyet ve konuşmalarını son yıllarda iletişim ve içerik yönetimi alanlarına ve konularına yoğunlaştırdı. Medyanın gelişen ve değişen dengelerinde iletişim nasıl kurulur, yönetilir, hangi araçlarla ve hangi mecralarda ilerlemek doğrudur gibi soruların yanıtlarını vermenin yanı sıra, yatırımcı ilişkileri ve/veya paydaş iletişimi gibi derin uzmanlık gerektiren niş çalışmalarda iletişim ve içerik yönlendirmeleri yapıyor, konuşmacı olarak yer alıyor. Yaprak Özer, İndeks Konuşmacı Ajansı bünyesinde konuşmacı kimliğinin yanı sıra ulusal ve uluslararası organizasyonlarda moderatör olarak görev alıyor, medya ilişkileri eğitimlerinde İngilizce ve Türkçe olarak performans gösteriyor.

Yazdığı Alanlar

İş Dünyası ve İletişim
İletişim ve Medya
İçerik Yönetimi Analizi
İletişim Yönetimi ve Lobicilik
İtibar Yönetimi
Kriz İletişimi
Kurumsal İletişim
İletişimde Yeni Trendler: Elektronik-Dijital-Sosyal Medya

YAZILAR

VİDEOLARI

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER