Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Utku KÖSE

Utku KÖSE
Uşak Üniversitesi Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü
İLETİŞİME GEÇ

Utku KÖSE BİYOGRAFİ

Lisans derecesini Gazi Üniversitesi - Bilgisayar Eğitimi Bölümü’nden (2008), Master derecesini Afyon Kocatepe Üniversitesi - Bilgisayar Anabilim Dalı’ndan (2010; Yapay Zekâ uzmanlığında) alan Utku Köse; Doktora eğitimine, Selçuk Üniversitesi - Bilgisayar Mühendisliği Anabilim Dalı’nda devam etmektedir.

Ulusal ve uluslararası platformda çok sayıda akademik makale, kitap, kitap bölümü ve bildiri çalışmaları olan Köse; halen Uşak Üniversitesi’nde Öğretim Görevlisi ve aynı zamanda; Bilgisayar Bilimleri Uygulama ve Araştırma Merkezi, Merkez Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Utku Köse’nin genel uzmanlık ve araştırma konuları arasında başta Yapay Zekâ olmak üzere, optimizasyon, Kaos Teorisi, uzaktan eğitim, e-öğrenme ve ilgili teknolojiler, bilgisayar eğitimi ve bilgisayar bilimleri bulunmaktadır. Edebiyat alanında da çalışmalara imza atan yazara ilişkin daha detaylı bilgiye http://www.utkukose.com adresindeki kişisel Web sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Yazdığı alanlar: Yapay zeka, teknoloji-bilim-gelecek, bilgisayar

YAZILAR

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER