Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

TİJEN MERGEN

TİJEN MERGEN
Profesyonel Yönetici, Yazar
İLETİŞİME GEÇ

TİJEN MERGEN BİYOGRAFİ

Tijen Mergen, Boğaziçi Üniversitesi Elektrik Mühendisliği Bölümünde Yüksek Lisans yaptı. Çalışma hayatına 1982 yılında Apple Bilgisayar’da Satış Temsilcisi olarak adım atan Mergen, 13 yıl boyunca NCR Türkiye’de Satış Müdürlüğü ve NCR Orta ve Doğu Avrupa bölgelerinde çeşitli üst düzey yöneticilik görevlerini üstlendi.

NCR’da 1994-1998 yılları arasında 27 ülkenin dahil olduğu Orta Doğu ve Doğu Avrupa Bölgesinde Finans Sektörü Satış ve Pazarlama Müdürlüğü görevini yürüttü.

Daha sonra Bilkom Bilişim Hizmetleri A.Ş.’de Genel Müdür olarak hizmet veren Mergen; burada farkındalık üzerine geliştirdiği ve “iCan” adını verdiği projesi ile yüzde 49 pazar bilinci sağlayarak; Uluslararası Halkla İlişkiler Derneği’nden (IPRA) ödül kazandı.

Mergen, 2000 yılında, Bilkom Bilgisayar ve Eğitim Hizmetleri A.Ş.’nin Komili Holding’den Koç Holding’e devri sürecinde de aktif rol aldı. Sürecin başarıyla tamamlanmasını sağlayan Mergen, aynı yıl, Dünya Gazetesi tarafından ilk defa verilen “Yılın Profesyonel İş Kadını” ödülünü aldı. 2003’ten itibaren Doğan Grubu’nda farklı kurumlarda İcra Kurulu Üyeliği ve Grup Başkanlığı yaptı.Yazdığı alanlar: Çevre, doğa, bilişim, iletişim

YAZILAR

VİDEOLARI

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER