Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

PINAR AZİZ

PINAR AZİZ
Eğitim Uzmanı ve Çevirmen
İLETİŞİME GEÇ

PINAR AZİZ BİYOGRAFİ

1973 İstanbul doğumlu Pınar Aziz İstanbul Fransız Lisesi Saint Benoit mezunu. Bilkent Üniversitesi ve Marmara Üniversitesi İngilizce Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümünü bitirdi. Sonrasında Dokuz Eylül Üniversitesi'nde Fransızca Öğretmenliği okudu. Fransızca ve İngilizce çevirmenliği yapıyor ve özel dersler veriyor.

Yabancı yazarların kitap çevirilerini ve öğretim görevlilerinin makalelerini tercüme ediyor. Aziz'in çift dilli eğitim ve yabancılara Türkçe öğretilmesiyle ilgili çalışmaları da bulunuyor.

Anaokullarında yabancı dil eğitimi danışmanlığı, küçük yaş gruplarında eğitim materyalleri ve öğretmenlerin eğitimi konusunda anaokulu yöneticilerine seminerler veriyor.

Yazdığı alanlar: Eğitim ve devlet politikaları, okul sisteminde yeni okul türleri, serbest müfredat ve yeni oluşum okullar, kentlerde halk eğitimi, kişisel gelişim, iletişim psişik güçler

YAZILAR

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER