Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Mehmet Gökhan Karatoy

Mehmet Gökhan Karatoy
İnovasyon Yönetim Danışmanı
İLETİŞİME GEÇ

Mehmet Gökhan Karatoy BİYOGRAFİ

Yenilikçi ve yaratıcı yapıya sahip olan Mehmet Gökhan Karatoy okul hayatı ve iş hayatında sürekli farklı projeler planlayarak, yaptığı çalışmalarla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmış bir isim. İnovasyona olan tutkusunu fark ettikten sonra birçok İnovasyon yarışmasında ödül alarak bu yeteneğini geliştirmeye başladı.

İnovasyonu yaşam biçimi olarak benimseyen Karatoy, Turkcell, Teb, Boğaziçi üniversitesi gibi kurum ve şirketlerden ödüller aldı. Dna’larında yaratıcılık olan, yarışmalarda ödül alan ve farklı yeteneklere sahip başarılı gençlerden oluşan bir kulüp kurdu. Eğitim ve söyleşilere katılarak inovasyon kültürünü gençlere aşılamayı hedefleri arasına aldı. Aynı zamanda inovasyonun dokunduğu her konu hakkında da makaleler yazarak toplumu bilinçlendirmeyi amaçladı.

Yaptığı çalışmalardan ötürü İsviçre St. Gallen Üniversitesi'nin düzenlediği “Leaders of Tomorrow” kapsamında dünya genelinde yetenekli 100 genç lider arasına adını yazdırmayı başardı.

Kısa bir dönem yurt dışında eğitim aldıktan sonra birçok saygın kuruma danışmanlık yapmakta ve inovasyon eğitimi vermekte olan Karatoy, İnovasyonu yaşam biçimi olarak benimseyerek yenilikçi çalışmalarına DenizBank Dijitak Kuşak Bankacılığı Grubunda devam etmektedir.

Yazdığı alanlar: İnovasyon, girişimcilik, projeler, iş dünyası, kurumsal iletişim

YAZILAR

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER