Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

M. Serkan Balkan

M. Serkan Balkan
İş Sağlığı ve Güvenliği Bilim Uzmanı, Elektrik- Elektronik Mühendisi
İLETİŞİME GEÇ

M. Serkan Balkan BİYOGRAFİ

Mustafa Serkan Balkan, 1984 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Girne Amerikan Üniversitesi'nde Elektrik Elektronik Mühendisliği okudu. Şantiyelerde elektrik üzerine kısa bir tecrübenin ardından, 2010 ve 2011 yılında iş güvenliği sektörünün ihtiyacı doğrultusunda iş güvenliği mühendisi olarak şantiyelerde görev almaya başladı. Sektörde ilerlemesinin en büyük nedeni bir Fenerbahçeli olarak, Ülker Fenerbahçe Arena stat projesinde İş Sağlığı ve Güvenliği Koordinatörü olarak atanmasıydı.

Elektrik mesleğinden de uzak kalmamak için Asansör Yetki Belgesini alıp, belirli süre asansör sektöründe çalıştıktan sonra LED sektörüne geçiş yaptı. Birçok kurumsal firmanın iş güvenliği uzmanlığını yaptı. Bu sayede farklı sektörel deneyimleri oldu. Örneğin; inşaat, Fabrika (Tehlikeli ve Çok tehlikeli Sınıfta Bulunan), Atölyeler (Tekstil, plastik, Reklam panoları), Gıda Sektörü, Ecza Depoları, Yat Limanları, Ofis ve Büroları, Büyük Yük Gemilerinin Yanaştığı Limanlar, HES projesi, Elektrik Üretim Santralleri (Rüzgar enerji ve jeotermal), Hava Alanları (Ticari uçaklar ve bakımları), Teknik Servisler (Bakım ve Onarım), AVM, İş merkezleri, Plazalar, Spor Salonu, Kimyasal Risk analizleri ile ilgili özel çalışmalar COSHH uygulamalı) gibi birbirinden farklı sektörler sayılabilir.

Bir yandan eğitimine devam ederek Yeni yüzyıl Üniversitesi'nde iş sağlığı ve güvenliği üzerine yüksek lisans yaptı. İleri dönemlerde doktora yapmayı planlıyor. Eğitim kurumlarında iş sağlığı ve güvenliği üzerine eğitim vererek bilgi ve tecrübelerini paylaşan Balkan, profesyonel hayatına, kurumsal bir firmada iş sağlığı ve güvenliği uzmanı olarak devam ediyor.

Hobi olarak satranç ve deniz sporları ile ilgileniyor. En büyük keyfi ise arkadaşlarıyla birlikte tekneyle balığa çıkmak.

Yazdığı alanlar: Teknoloji, iş güvenliği, kişisel gelişim

YAZILAR

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER