Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Emre Hasan Saylık

Emre Hasan Saylık
Yönetim & İletişim Danışmanı – Eğitmen
İLETİŞİME GEÇ

Emre Hasan Saylık BİYOGRAFİ

Üniversite öğrenimini Orta Doğu Teknik Üniversitesi Sosyoloji Bölümü’nde tamamlayan Emre Hasan Saylık, Anlambilim ve toplumsal iletişim üzerine çalıştı.

Profesyonel kariyerinde Bankacılık sektörünün lider tüm markalarında çalıştı ve yöneticilik yaptı. Pazarlama, Marka Yönetimi, Ürün ve Hizmet Geliştirme ile İnsan Kaynakları alanında görevler üstlendi, sektörde ilk olmuş birçok projede görev aldı. Takiben, yönetim danışmanı olarak bankacılık ve telekomünikasyon sektöründeki yeniden yapılanma ve değişim programlarında yer aldı, kritik projeleri yönetti.

Halen kurumlar için “İş Yönetimi” ve “Profesyonel Gelişim” alanlarında özel tasarım eğitim ve gelişim programları hazırlıyor ve bu alanlarda eğitimler veriyor, konuşmalar yapıyor. Aynı zamanda, KOBİ ve Küçük İşletme sahipleriyle “İşletme Koçluğu ve Danışmanlığı (WABC)” ve şirket çalışanlarıyla da “Yönetici Koçluğu (MAC)” programları yürütüyor. Association for Coaching (AC), Worldwide Association Of Business Coaches (WABC), Türkiye İnsan Yönetimi Derneği (PERYÖN) ve Koçluk Platformu Derneği (KPD) üyesi.

2006 yılından bu yana Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’nde “Reklamcılık ve İletişim”, “Markalaşma ve Kimlik” konularında 4. sınıflara ders vermeye devam ediyor. Reklamcılık ile kitlesel tüketimin toplumsal ve kültürel dinamikleri üzerine odaklanıyor. www.emresaylik.net

Yazdığı alanlar: Markalaşma, reklam, iletişim, ekonomi

YAZILAR

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER