Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

DR. SİBEL ÖZNUR ÖRSAL

DR. SİBEL ÖZNUR ÖRSAL
Diş Eti Hastalıkları Uzmanı
İLETİŞİME GEÇ

DR. SİBEL ÖZNUR ÖRSAL BİYOGRAFİ

1966 Doğumlu Sibel Öznur Örsal Ankara Atatürk Lisesini bitirdikten sonra Hacettepe Diş Hekimliğine girdi ve 1990 yılında mezun oldu. Aynı yıl Hacettepe Üniversitesi Periodontoloji Ana Bilim Dalına araştırma görevlisi olarak girdi ve 1995 senesinde uzmanlık unvanını aldı.

Araştırma görevlisi olduğu yıllarda ve sonrasında birçok bilimsel çalışması oldu.

Meslek hayatına 12 yıl Dentamed Diş Tedavi Polikliniğinde devam etti. 2007 ylından itibaren Nişantaşı Doktorlar Merkezi'ndeki muayehanesinde çalışmalarını sürdürüyor.

Yerli ve yabancı kongrelere konuşmacı ve katılımcı olarak yer alıyor. Sibel Öznur Örsal, Türk Periodontoloji Derneği ve IAP üyesidir.

Muayenehanesinde ileri periodontal hastalıkların cerrahi tedavisi, kemik greftlerinin uygulanması ve diş eti şekil bozukluklarının estetik olarak düzenlenmesi ve implant üzerinde çalışıyor.

İmplant cerrahisi, diş eti estetiği ve cerrahisi ve eklem hastalıkları özellikle çalıştığı alanlardır. Kliniğinde bir çok dalda uzman olan hekimler ile mutli-disipliner yaklaşımla çalışmaktadır.

Yazdığı alanlar: Diş ve diş eti sağlığı, kişisel bakım

YAZILAR

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER