Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Bora Ersezen

Bora Ersezen
Proje Danışmanı, Eğitmen
İLETİŞİME GEÇ

Bora Ersezen BİYOGRAFİ

Bora Ersezen, 10 Ekim 1978 tarihinde İstanbul’da doğdu. İlk ve Orta Öğretimini İstanbul’da tamamladı. Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi Kamu Yönetimi Bölümünden 2001 yılında mezun oldu. 2000 yılından itibaren çeşitli sivil toplum kuruluşlarında gençlik çalışmaları konusunda proje geliştirme ve organizasyon alanlarında çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi.

2003-2013 yılları arasında TEMA Vakfı'nda profesyonel olarak çalıştı. Özellikle gençler, çocuklar ve kadın istihdamına yönelik proje geliştirme ve yazma çalışmalarında bulundu. 2005 yılında Bilgi Üniversitesi bünyesindeki sivil toplum kapasite geliştirme sertifika programını ve 2007 yılında STGM tarafından düzenlenen proje döngüsü yönetimi eğitimlerini tamamladı.

Mezun olduğu bölümü üzerine çeşitli araştırma ve çalışmalar yaptı. Ekonomik ve Sosyal Kalkınma Hareketinde köşe yazarlığı ve Ekonomi Türkiye isimli internet haber sitesinde köşe yazarlığı çalışmaları yaptı. 2005 yılında Bahçeşehir Üniversitesi Hükümet ve Liderlik Okulu Bünyesinde yapılan Siyaset okulu programını tamamladı, ayrıca Hükümet ve liderlik okulu yayınlarından çıkan makale kitabında “Türkiye’nin Türki Cumhuriyetlerle İlişkileri” isimli bir makalesi yayınlandı.

2003’ten bu yana gençlik ve kadınlarla ilgili çalışmalarına devam eden Ersezen, JCI İstanbul, Kipder ve Kalder'in üyesi. Halen 2 sivil toplum kuruluşunda aktif olarak sürdürdüğü çalışmalarını son yıllarda kişisel gelişim, Kurumsal Sosyal sorumluluk, halkla ilişkiler ve İnsan kaynakları projeleri üzerine yoğunlaştırdı. Değişik birçok alanda yazmaya, üretmeye ve proje geliştirmeye devam ediyor.

Yazdığı alanlar: Sivil Toplum Örgütleri, Gönüllülük, kişisel gelişim, eğitim, kadınlar ve çocukların toplumsal sorunları, sosyal araştırmalar

YAZILAR

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER