Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Ayşe Aral

Ayşe Aral
İnsan Kaynakları Yönetimi - Danışmanlık
İLETİŞİME GEÇ

Ayşe Aral BİYOGRAFİ

Ayşe Aral (34, Akademisyen, Danışman) Lisans eğitimini 1999-2003 yılları arasında Selçuk Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamladı. 2003 yılı itibariyle aynı üniversitede İşletme MBA programına başladı. 2005 yılında Selçuk Üniversitesinin açmış olduğu Arş. Gör. sınavında başarılı kabul edilip, akademik kariyere giriş yaptı. Asistanlık nedeniyle doktora programına aynı üniversitede devam edip, aynı zamanda İşletme Bölümü çatısı altında birçok akademik işte ve organizasyonda görev aldı. 2012 yılında doktora tez savunmasını gerçekleştirdikten sonra, 2012 haziran ayı itibariyle Mevlana Üniversitesinde İşletme Bölümünde "Yrd. Doç. Dr." olarak çalışmaya başladı. Burada verdiği dersler arasında "İşletme Bilimine Giriş, İşletmelerde İş Sağlığı ve Güvenliği (teorik-giriş seviyesi), İnsan Kaynakları Yönetimi, Uluslararası İKY" yer almaktadır. 2014 Haziran ayı itibariyle Samsun Canik Başarı Üniversitesi Uluslararası Ticaret ve İşletmecilik Bölümü'nde akademik kariyerine devam etmektedir. Burada lisans ve lisans üstü verdiğim dersler arasında "İşletme Bilimine Giriş, Yönetim ve Organizasyon, İKY, Örgütsel Davranış, Mesleki İngilizce, İş Psikolojisi, Araştırma Yöntemleri" yer almaktadır.

Kitap çalışmaları:

http://www.idefix.com/kitap/dogru-ise-dogru-insan-adem-ogut/tanim.asp?sid=JEG2R8D7RD4D1INTNON5

http://www.idefix.com/kitap/dunyaca-unlu-isletmelerde-insan-kaynaklari-yonetimi-uygulamalari-ayse-kocabacak/tanim.asp?sid=VY8HADFJS201OWT2A5WJ

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER