Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Twitter’da top 10’da iki Türk lider
Eklenme Tarihi: 2013-11-30
Yazar: İndeks:
#

Sosyal medya artık hayatımızın her anında... Gittiğimiz sinemayı, buluştuğumuz arkadaşımızı, katıldığımız eylemleri, mutluluklarımızı, üzüntülerimizi kısacası “kendimizi” her an başkalarına bildiriyoruz. Bu bizi mutlu ediyor. Aynı zamanda da diğerlerinin neler yaptığını öğrenmek için de sürekli online yaşıyoruz.
Kelime: 779

35

Türkiye'yi bilgi rekabetine taşıyacak bir ekip talep ediliyor
Eklenme Tarihi: 0001-11-30
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

BIST seçimden sonraki ilk gün Haziran'dan beri yaşadığı sıkıntının acısını çıkardı. Dolar/TL güne sertçe gerileyerek başladı.Ancak FITCH'den gelen açıklamalar yatırımcıları az da olsa rüyadan uyandırdı. Açıklamaların özünde kurulacak yeni kabinede kimlerin bakan olacağı vardı...Yabancı finans kuruluşları AKP'nin yeniden iktidar olduğu bu dönemde bakan koltuklarında ve sorumlu makamlarda sadece devlet tecrübesine sahip değil, aynı zamanda bilime ve tekniğe de saygı duyan isimlerin oturması gerektiğinin altını çiziyorlar.
Kelime: 383

ÜCRETSİZ

TL'nin kaderi değişmeyecek
Eklenme Tarihi: 0000-00-00
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Bir yandan Ankara'dan "ekonomi iyi yolda, herkes şaşıracak" şeklinde açıklamalar gelirken, diğer taraftan Avrupa ile ipler iyice geriliyor. 
Kelime: 186

ÜCRETSİZ

Kansere karşı hurma
Eklenme Tarihi: 0000-00-00
Yazar: Bike Kara
# #

Varlığı sekiz bin senedir bilinen hurma, güçlü bir antioksidan ve hücre yenileyici oluşuyla tam bir kanser bariyeri. Arap ülkelerinde kanser vakasının düşük olması, hurmanın fazla olması ve yenilmesi ile ilgili.
Kelime: 578


Bölgesel yağ gençleştiriyor
Eklenme Tarihi: 0000-00-00
Yazar: İNDEKS: Blog
# #

Özellikle yüz bölgesinde yaşanan yaşlanma belirtilerine, bölgesel yağlanma olan alandan alınarak hazırlanan kök hücreden zengin yağ enjeksiyonu, yüz güldürücü sonuçlar veriyor.
Kelime: 271


Turkey is getting ready to sail away on undiscovered seas
Eklenme Tarihi: 0000-00-00
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

As a new week begins, one of Fed governors’ resignation looks quite significant. I think the fact that Trump has been arguing since his presidential campaign that America’s problem is "over regulation" and consequently his move to provide regulatory relief must have caused Federal Reserve’s key official guiding bank regulations to submit his resignation, effective April 5.
Kelime: 249

ÜCRETSİZ

SAYFA :

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER