Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Hybrid Advertising Ideas
Eklenme Tarihi: 2018-06-18
Yazar: Ömer Yılmaz
# #

Hibrit reklamcılık aslında 1980’lerin sonlarında kullanılmaya başlandı. TV reklamlarını taklit eden ve ona destek olmaya çalışan advertorialler, native advertising yani markaya dayalı hikaye senaryoları oluşturma, advergames, ürün yerleştirme popüler uygulamalar olarak kullanılmaya ve reklam bütçelerinden pay almaya başladılar. Bugünlerde Native Advertising olgusu popüler ve yeni bir şeymiş gibi anlatılsa da kullanılmaya başlanması 1980’lerin sonuna denk gelir ve özellikle pembe diziler aracılığıyla sıkça kullanılan bir metot olmuştur. Sonrasında Halkla İlişkiler çalışmaları sosyal sorumluluk gibi olgularla entegre reklamcılığın tümleşik pazarlama iletişiminin internet çağına kadar ki kullanışlı elemanları olarak sektörü olgunlaştırmıştır. Stratejistler tüm bu olguların bir arada çalışacağı marka iletişim süreçleri planlamış ana marka ve ürünler arasında güçlü zincirler kurmuş tüketicileri ile benzersiz ilişkiler ve birliktelikler inşa etmiştir.
Kelime: 1011

ÜCRETSİZ

Seçime az kala muhtemel senaryolar...
Eklenme Tarihi: 2018-06-18
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Madem seçimlere az bir süre kaldı; anket düzenleyenlerden finansçılara, siyaset uzmanlarından iktisatçılara kadar herkesin söylediği değişik senaryoyu bir araya getireyim dedim. Normalde 6 ile 8 değişik senaryo var. Ancak bugün sizlerle 4 adet senaryo paylaşacağım.  
Kelime: 386

ÜCRETSİZ

Mutlu sonun habercisi: Düğün Davetiyesi
Eklenme Tarihi: 2018-06-18
Yazar: Aydan Sümercan
# #

Düğün davetiyeleri düğününüzün kusursuzluğunun bir simgesidir ve mutlu sonun habercisidir. Bu nedenle hayatınızın bu en önemli olayını basite indirgeyerek maillerle, mesajlarla bildirmekten kaçınmak gerekir.
Kelime: 555

ÜCRETSİZ

Sağlıklı beslenenlere özel en iyi beş seyahat rotası
Eklenme Tarihi: 2018-06-18
Yazar: Yüksel Kasapoğlu
# #

Tatilin en güzel kısmı saatlerce süren keşiflerden sonra gelen yemek vakti... Peki, sıra yemek seçmeye geldiğinde onlarca seçenek arasından hangisini tercih etmeli?
Kelime: 469

ÜCRETSİZ

İyi ki korkularımız var
Eklenme Tarihi: 2018-06-18
Yazar: Mehmet Başkak
# #

Korkularınızla tanışın, onları araştırın, öğrenin ve korkularınızın üzerine gidin. Dünya nüfusunun yarısı için bir engel teşkil eden korkunun aslında faydaları da var. .... read more
Kelime: 524

ÜCRETSİZ

Epilepsi hastalarına ameliyat müjdesi
Eklenme Tarihi: 2018-06-18
Yazar: Elif Başarır
# #

İlaç tedavisinden yanıt alınamayan ve sık nöbet geçiren epilepsi hastaları, cerrahi müdahaleyle bu rahatsızlıktan kurtulabildikleri halde işkence çekmeye devam ediyor. Çünkü epilepsi cerrahisi, sonuçları çok iyi olmasına rağmen, epilepsi hastaları ve tedavi uygulayan hekimler tarafından anlaşılmaz bir şekilde çok az kullanılıyor. Hastalar, epilepsi merkezlerine yollanmıyor. Oysa uygulanan başarılı cerrahi yöntemlerle hastanın bir daha nöbet geçirme riski yüzde 90 oranında engellenebiliyor.
Kelime: 488

ÜCRETSİZ

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER