Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Baharla birlikte gelen polen tehlikesi
Eklenme Tarihi: 2019-05-08
Yazar: Bike Kara
#

Baharın gelişi kimilerini mutlu ederken kimileri için de eziyete dönüşüyor. Polenlerin neden olduğu bahar alerjileri yaşam kalitesini en aza indiriyor.
Kelime: 855

ÜCRETSİZ

DÜNYADA 235 MİLYON ASTIM HASTASI VAR!
Eklenme Tarihi: 2019-05-07
Yazar: Bike Kara
# #

Dünya çapında gerçekleşen her 250 ölümden birinin astım nedeni ile olduğu ve astımdan dolayı yılda 350 ila 400 bin kişinin öldüğü tahmin ediliyor. Son dönemlerde hem çocuklarda hem de erişkinlerde yaygın hale gelen bu hastalığın 2025 yılında 100 milyon yeni kurban daha seçeceği öngörülüyor. 7 Mayıs Dünya Astım Günü’nde astım bilincini ve bakımını artırmanın önemine dikkat çeken Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Hakan Solak, “Doğru tedavi ve bakım ile yaşam kalitesini artırmak mümkün” diyor.
Kelime: 478

ÜCRETSİZ

Yeniden seçim kararı erken seçim getirebilir
Eklenme Tarihi: 2019-05-07
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Dün yayın hayatına başlayan TV100'de ilk yorumlarıma başladım. "Hayırlı olsun" dedikten sonra sıcağı sıcağına gündemdeki önemli konuların altını şu şekilde çizdim. İstanbul seçimleriyle alakalı olarak, alınan karar hakkında fazla yorum yapmak istemiyorum. Dün canlı yayında "toplum vicdanını yaralayacak bir karar, herkesin moralini bozacak ve piyasaları alt üst edecektir" dedim. Bu kararın arkasından İstanbul için başlayacak seçim hazırlığı, bizi bir erken seçime doğru götürecektir diye düşünüyorum. Şimdilik burada kesiyor ve diğer konu başlıklarına geçiyorum..... read more
Kelime: 404

ÜCRETSİZ

SİNEMA KEYFİ İLE DİŞ TEDAVİSİ
Eklenme Tarihi: 2019-05-06
Yazar: İdil Derin
# #

Sanal gerçeklik gözlükleri sayesinde diş hekimi fobisi tarih oluyor. Diş Hekimi Pertev Kökdemir, ‘’Hastalarımız, sanal gerçeklik gözlüğüyle en çok sevdikleri filmleri izlerken diş tedavisi bitmiş oluyor’’ diyor.
Kelime: 308

ÜCRETSİZ

Bu enflasyonla faiz inmez, inmemeli!
Eklenme Tarihi: 2019-05-06
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Aylık bazda beklentilerin altında gelse de Nisan dönemi enflasyon verilerine göre hala %19.5’luk bir yıllık enflasyonla karşı karşıyayız. Nisan ayında gıda enflasyonu da tüm zamanların rekorunu kırmış durumda. Gıda fiyatlarında ciddi bir iyileşme olmadığı sürece arzulanan enflasyon görünümünün sağlanamayacağız. Bu seyir devam ederse, Merkez Bankası’nın ısrarla koruduğu beklenti enflasyonu yılın ikinci yarısında revize edilir..... read more
Kelime: 196

ÜCRETSİZ

Dünyanın en maceralı seyahat destinasyonları!
Eklenme Tarihi: 2019-05-06
Yazar: Aktan Gülseven
# #

Uzaktalar, ama ulaşılamayacak kadar değil! İşte dünyanın en kuzeydeki şehrinden çölün ortasındaki gerçek bir vahaya, maceralı bir tatil isteyenlerin dört favorisi.
Kelime: 418

ÜCRETSİZ

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER