0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Teknoloji sağlığımızı nasıl etkiliyor?
Eklenme Tarihi: 2014-10-14
Yazar: PROF. DR. SERDAR DAĞ
# #

Günümüzde teknoloji vazgeçemeyeceğimizi bir ihtiyaç. Ancak teknolojisi kullanımının sonucu olarak sürekli yayılan ışınlara maruz kalıyoruz. Peki bu ışınları bizleri nasıl etkiliyor? Ne gibi zararlar veriyor? Bu zararlardan korunmak mümkün mü?
Kelime: 632

ÜCRETSİZ

Su yok, dert çok!
Eklenme Tarihi: 2014-10-14
Yazar: İndeks:
#

Küresel çevre felaketlerine tanık olduğumuz son birkaç yıl içinde su giderek daha büyük bir sorun olmaya başladı. Kaynaklar azaldıkça azaldı, mevcut kaynakların bir kısmı ya kirlendi ya da kurudu. Dünya Su Günü kutlu olsun!
Kelime: 871

ÜCRETSİZ

Mobolla mı Muğla mı?
Eklenme Tarihi: 2014-10-13
Yazar: İndeks:
#

Turizm açısından büyük önem taşıyan Muğla, Türkiye’de tatil denince akla ilk gelen yerlerden biri. Her yıl yüz binlerce yerli ve yabancı turisti ağırlayan bu tarihi şehir; Bodrum, Marmaris, Fethiye, Göcek ve Datça gibi tatil yöreleriyle ön plana çıkıyor.
Kelime: 647

35

Beyoğlu'nun en ihtişamlı binası "Mısır Apartmanı"
Eklenme Tarihi: 2014-10-13
Yazar: İndeks:
#

Beyoğlu’nun en ihtişamlı binalarından olan tarihi Mısır Apartmanı, Osmanlı Dönemi’nde yapılan ilk betonarme binalardan biri. 19. yüzyılda ortaya çıkan ve Batı’nın bir yansıması olan Art Nouveau mimari akımının ilk eserlerinden olan bina, günümüzdeki en iyi 10 yapı arasında yer alıyor.
Kelime: 790

35

Sadık Müşteri mi istiyorsunuz?
Eklenme Tarihi: 2014-10-13
Yazar: ALİ KİRMAN
# #

Dünyada hızla azalan kaynaklardan birisi de müşteriler. Bu durum şirketlerin yaşam savaşını her geçen gün daha çok zorlaştırıyor. Azalan kaynaktan yararlanmak için rekabet inanılmaz boyutlara ulaşıyor. Rakipler aç kurtlar gibi müşteri avı peşinde dolaşıyor.
Kelime: 295

ÜCRETSİZ

2020 sonrasına ileri sarma
Eklenme Tarihi: 2014-10-13
Yazar: Güventürk Görgülü
# #

“Physics of the Impossible” (2008) ve “Physics of the Future” kitaplarının yazarı ünlü fizikçi ve fütürist Dr. Michio Kaku 2020 sonrası dünyayı tasvir ediyor…
Kelime: 1190

ÜCRETSİZ

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER