Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Ne Kadar Teknoloji O Kadar Verimlilik!
Eklenme Tarihi: 2015-01-26
Yazar: Mustafa Kaya Sönmeztürk
# #

Bilgi çağında nitelikli insan kaynağının, işe olan katkısını ölçmeyi hedefleyen MIT projelerinde teknolojinin ekonomik büyümeye, endüstriyel değişimlere ve işgücüne nasıl etki ettiği araştırılıyor. .... read more
Kelime: 480

ÜCRETSİZ

Türkiye'de Sağlık Diplomasisi
Eklenme Tarihi: 2015-01-25
Yazar: Esra Bozkanat
# #

Günümüz dünyasında sağlık, uluslararası ilişkilerde kendine artık hatırı sayılı bir yer edinmektedir. Küreselleşme ile birlikte sağlık konuları ülke sınırlarını aşarak uluslararası ilişkileri doğrudan etkiler hale gelmiştir çünkü aslında küreselleşen sağlık konusu değil hastalıklardır. Hastalıkların küreselleşmesi ise sağlık diplomasisini doğurmuştur.
Kelime: 678

ÜCRETSİZ

Sosyal Medyanın Doğuşu ve Gelişimi
Eklenme Tarihi: 2015-01-25
Yazar: Duygu Balkaş
# #

E-ticaret sistemlerinin kitlelere açılan kapısı olan sosyal medya, kısa ancak çok işlevsel bir gelişim aşaması yaşamıştır. Sosyal medyayı online alışveriş sistemlerinde etkin bir biçimde kullanabilmek için önce onu anlamak ve anlayabilmek için de tarih içindeki gelişimini öğrenmek gerekir.
Kelime: 306

20

50 Yaşındayken 30 Gibi görünmek Mümkün mü?
Eklenme Tarihi: 2015-01-24
Yazar: Duygu Balkaş
# #

Kadınlar için daha genç görünmek daha çekici olmak, doğurganlığın devam etmesi, beğenilme içgüdüsünün karşılanması, çevreye karşı iletişimin güçlenmesi gibi önemli mesajlar içeriyor. Peki, daha genç görünmek ve biraz abartıp 50’li yaşlarda olmanıza rağmen 30muş gibi görünmek mümkün mü?
Kelime: 284

25

Kapalı kutu: Suudi Arabistan
Eklenme Tarihi: 2015-01-23
Yazar: İndeks:
#

Tam adı: Kral Abdullah bin Abdulaziz el Saud. Suudi Arabistan’ı on yıldır yöneten, Kral’ın ölüm haberi 22 Ocak 2015 tarihli. Ölüm şekli bir sır. Tek bilinen 31 Aralık’ta felç geçirerek hastaneye kaldırıldığı. Oysa aylardır, ölmüş olabileceğine dair haberler yaygın olarak ifade buluyordu. Kral Abdullah’ın yerine, üvey kardeşlerinden Prens Salman geçti. Salman Suudi Arabistan’ın yeni kralı. 80 yaşındaki Salman’ın da tahttaki günlerinin uzun sürmeyeceği konuşuluyor... Konuşuluyor çünkü Suudi Arabistan’ın dünyanın en kapalı ülkelerinden biri. Kapalı kutuyu aralıyoruz, işte Suudi Arabistan.
Kelime: 616

ÜCRETSİZ

Davos’un Hiyerarşi Sistemi
Eklenme Tarihi: 2015-01-22
Yazar: İndeks:
# #

Tüm masrafları karşılayıp, aranan tüm şartları karşıladıktan sonra Davos’a katılmayı başardınız. Ancak bitmedi. Dünya liderlerinin ve milyarlarca dolarlık şirketlerin tepe yöneticilerinin olduğu bir organizasyonda her isteyen istediği yere girip çıkamıyor.
Kelime: 40

ÜCRETSİZ

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER