SEPET: 0 Ürün
» Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Kokusu, dikeni, güzelliği ile eşsiz: Gül
Eklenme Tarihi: 2014-08-13
Yazar: Aydan Sümercan
#

Güller kendi aralarında çeşitlenerek beyaz, kırmızı, pembe, sarı, turuncu renklerle giyinmiş. İnsanlar daha fazla renk aramışlar, mavisini siyahını yaratmak için. Ama güllere sorarsanız, “onlar aileden değildir” derler! Zengin bir ailesi var, birbirleriyle eşleşerek renk ve biçim almış, evrim geçirmiş. Yeryüzünün her dönemini yaşamış, kimi zaman efsanelere konu olmuş, kimi zaman da tarihe geçmiş…
Kelime: 1051

75

Fitoterapi’den kozmetiğe lavanta
Eklenme Tarihi: 2014-08-13
Yazar: Aydan Sümercan
#

Lavanta, baştan ayağa her tür fiziksel, duygusal ve ruhsal sıkıntıların çaresi, aynı zamanda bir gençlik ve güzellik bitkisi, doğal bir antiaging iksiri, kokusuyla kişiye prestij kazandırıyor, ortama yaşam sevinci veriyor.
Kelime: 916

75

Demokrasi ve özgürlük mü, yoksa kontrol ve komuta mı?
Eklenme Tarihi: 2014-08-08
Yazar: Yaprak Özer
#

Sizce, hangisi kazanacak? Demokrasi mi kontrol mü ?... Büyüklük mü kazanacak, yoksa akıllı olmak mı…
Kelime: 1309

ÜCRETSİZ

Vergiden indirilebilecek giderler-2
Eklenme Tarihi: 2014-08-07
Yazar: VEYİS DEMİR
#

Bir işletmenin gelirlerden neleri düşerek kara ulaşılabileceği kanunlarda belirtilmiştir. Finansman giderleri, banka giderleri, aidatlar, ödenekler, eğitim ve sağlık giderleri, özel sigorta giderleri ve araç kira giderleri başta olmak üzere birçok gider vergiden düşülebilir. İşte bu giderler ve detayları…
Kelime: 1809

85

Vergiden indirilebilecek giderler-1
Eklenme Tarihi: 2014-08-07
Yazar: VEYİS DEMİR
#

Bir işletme kurduğunuzda devlet hem firma sahibinin, hem firmayla iş yapanların ve hem de kendi haklarını korumak için bir takım kanunlar çıkartarak firmayı kontrol altına alır.
Kelime: 1687

85

Personel İşlemleri-2
Eklenme Tarihi: 2014-08-07
Yazar: VEYİS DEMİR
#

Bir işletmenin personel ile karşılıklı hakları vardır. Bu hakları bilmek bir işletmenin sağlıklı çalışması ve personel ile işveren arasındaki ilişkilerin güçlü olması açısından büyük önem taşır. Sosyal yardımlar, yıllık ve diğer izinler, işsizlik sigortası gibi birçok konu hakkında detaylı bilgi sahibi olmak her işletmenin sağlıklı bir şekilde işlemesi için gereklidir.
Kelime: 1489

85

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER