Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

International sports associations caught between $ signs and human rights ideals
Eklenme Tarihi: 2015-03-13
Yazar: James Dorsey
# #

A just published study highlights how commerce and glitz are reinforcing support for autocracy by international sports associations and undermining the International Olympic Committee’s (IOC) newly found resolve to hold potential host cities to human rights standards to which world soccer body FIFA pays lip service.
Kelime: 1185

ÜCRETSİZ

Burhan Doğançay kimdir?
Eklenme Tarihi: 2015-03-12
Yazar: İndeks:
#

Burhan Doğançay kimdir? Grafik sanatlar, fotoğraf, duvarlar, objeler ve resim… Hepsini bir kadrajda buluşturmayı başarıyordu Burhan Doğançay. Babasından aldığı sanatçı genlerini modern Türk resmine yansıtan Burhan Doğançay çağdaş Türk resminin öncülerinden.
Kelime: 578

ÜCRETSİZ

Cem Kozlu
Eklenme Tarihi: 2015-03-11
Yazar: İndeks:
#

Cem Kozlu kimdir? Siyasetten iş dünyasında pek çok sektörde tecrübe sahibi Dr. Cem Kozlu birçok şirketin yönetim kurulu üyeliğini yapıyor. Coca-Cola Company başta olmak üzere birçok kuruluşa danışmanlık yapan Dr. Kozlu bir yazar olarak dikkat çeken kitaplara da imza attı.
Kelime: 440

ÜCRETSİZ

Girişim sermayesini cezbetmek için altı kriter
Eklenme Tarihi: 2015-03-11
Yazar: Gökhan Aydoğan
#

Girişim sermayesi inovasyonu ticarileştiriyor ve ülkenin uluslararası rekabette etkin olmasını sağlıyor. Bir ülkenin küresel dünyada girişim sermayesini cezbedebilmesi için ülkenin yatırım ortamının belli bir olgunluğa ulaşması gerekiyor.
Kelime: 380

30

Çerkes Karadağ
Eklenme Tarihi: 2015-03-10
Yazar: İndeks:
#

Çerkes Karadağ kimdir? Kars’tan dünyaya açılan, on parmağında on marifetli bir sanatçı Çerkes Karadağ. Tanıtım fotoğrafçılığının ülkemizdeki ilk uygulayıcılarından Karadağ bugüne kadar birçok ödüle layık görüldü.
Kelime: 512

ÜCRETSİZ

Ormanın içindeki inci
Eklenme Tarihi: 2015-03-10
Yazar: Banu Öztürk
# #

Marmaris yolu üzerinde yer alan bu eşsiz plaja kendi aracınızla gitmeniz mümkün değil. Ulaşım traktör römorkuyla sağlanıyor. Yolculuk sallantılı ve yorucu olsa da inanın plajı gördüğünüzde o yorgunluğa değdiğini anlıyorsunuz. Burası neresi mi? İncekum....... read more
Kelime: 187

35

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER