SEPET: 0 Ürün
» Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Gulf agreement on improved migrant worker conditions unlikely to fend off activist pressure
Eklenme Tarihi: 2014-12-02
Yazar: James Dorsey
# #

Wealthy Gulf nations have agreed on measures to improve the working and living conditions of migrant workers who constitute a substantial segment, if not the majority, in a number of Gulf Cooperation Council (GCC) member states. The measures constitute a bid to fend off more far-reaching demands by human rights and trade union activists who no longer exclusively target Qatar because of its hosting of the 2022 World Cup but the region at large.
Kelime: 1153

ÜCRETSİZ

Kurumsal dergi ve marka yönetimi
Eklenme Tarihi: 2014-12-02
Yazar: Ayşegül Kartal
# #

"İstanbul Moda’da, evim İDO (İstanbul Deniz Otobüsleri) iskelesine çok yakın ve olabildiğince, ulaşımda deniz yolunu kullanmaya çalışırım. Bu hafta, iskelede İDO’nun Sealife isimli, kurumsal dergisini gördüm, 6.sayı yazdığına göre, ben daha önce farkına varmamışım. Aslında uzun zamandır kurumsal dergilerle ilgili bir yazı yazmak istiyordum. Çünkü markasını yönetmek isteyen kurumlar, kişiler nedense pazarlama iletişimi araçlarının başına kurumsal dergiyi koyarlar. Ben ise bu ısrarı pek anlamam. Hatta genelde vazgeçiririm. Sealife’ı incelerken, bu konuyu paylaşalım istedim."
Kelime: 690

ÜCRETSİZ

TEMA Yeşil mi?
Eklenme Tarihi: 2014-12-02
Yazar: Can San
# #

Bu ülkede Karadeniz Sahil Yol’undan sonra ekolojik ve doğal yaşama zarar veren en hain proje 3.Köprü projesidir.3 Köprü bağlantı yolları dolayısıyla 114 km’lik yol boyu milyon ağaç kesildi! İstanbul’a nefes aldıran yeşil doku neşterlendi. Bunun arkasından çok daha büyük bir vurgun-talan geliyor. Kuzey Ormanları ranta açıldı. Bakınız(T-24/ 23.08.2014);Fatih Ormanları. Kuzey Ormanları Savunması daha dün Doğuş Grubu ve Bilgili Holding tarafından Fatih Orman’ı içerisinde yer alan 1490 dönümlük orman arazisi üzerine yapılması planlanan villalı, bungolovlu, at binme alanlı ‘akıllara ziyan’ projeyi protesto etti.
Kelime: 921

70

İğneada Longoz Ormanları tehdit altında
Eklenme Tarihi: 2014-12-02
Yazar: Can San
# #

Türkiye’nin nadir doğal ortamlarından birisi Kırklareli-İğneada’da bulunan subasar longoz ormanları 1977 yılından başlayarak bugüne kadar biribirinden farklı tahribat riskleriyle karşı karşıya kaldı. Bu risklerden en büyüğü AKP Hükümeti’nin 3 Nükleer Santral yeri için İğneada’yı seçmesi. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakan’ı Taner Yıldız’ın son açıklaması bunu doğrular nitelikte. Longoz ve çevrede hasar yaratacak bir diğer büyük risk ise AKP Hükümeti’nin desteğiyle Dünya Göz Hastane’si işktiraki EMBA ile Çin’li ortağının Longoz’un yanıbaşında yer alan Beğendik kıyılarında yapmak istediği termik santral.
Kelime: 1203

70

Zor Sudoku
Eklenme Tarihi: 2014-12-01
Yazar: Hakan Kayar
# #

İçerik Fabrikası'nın bulmaca bölümünde Sudoku'dan Çengel Bulmacaya kadar 10 farkı bulmaca çeşidi yer alıyor. Siz de istediğiniz bir bulmacayı satın alabilir veya şipariş vererek, kendi mecranıza uygun, özel olarak hazırlanmak üzere Sudoku, Harf Sudoku, Kelime Yerleştirme, Klasik Bulmaca,Çengel Bulmaca, Mozaik Bulmaca ve Sözcük Avı siparişi verebilirsiniz. Sudoku bir Japon zeka oyunudur. Toplamda 9 x 9 = 81 kare olan kümelere 1'den 9'a kadar rakamlar yerleştirilir. Her bir rakam, her bir satırda ve her bir sütunda sadece bir kez kullanılabilir. Her bir rakam, 3 x 3 = 9 kareden oluşan bloklarda da sadece bir kez bulunabilir..... read more

70

Tabloid Boy Tam Sayfa Çengel
Eklenme Tarihi: 2014-12-01
Yazar: Hakan Kayar
#

.... read more

70

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER