Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Şık ve pratik davet sofraları
Eklenme Tarihi: 2015-09-22
Yazar: İpek Dev
#

Günlük yaşamın koşuşturmasında davetlerimize gereken özeni gösteriyor muyuz? Çok şık bir sofra için ağır yemek takımları gerekmez. Zaman pratik olmayı gerektiriyor. Küçük ama sevimli sofralar yaratmak zor değil.
Kelime: 662

35

Bayram sofranızı sağlıkla donatın
Eklenme Tarihi: 2015-09-22
Yazar: İndeks:
#

Kavurmadan pirzolaya, yahniden ızgara çeşitlerine kadar zengin et yemeği çeşitleri, Kurban Bayramı sofralarının yıldızı… Mideyi yoran taze eti aynı gün yemenin neredeyse bir gelenek olduğu mutfağımızda, lezzetten ödün vermeden de bayramı daha sağlıklı geçirmek mümkün.
Kelime: 667

35

Nerede o eski bayramlar
Eklenme Tarihi: 2015-09-22
Yazar: İndeks:
#

İnsanlık tarihinin en eski kutlamalarından biri bayramlar… Uzaktakileri yakınlaştırır, dargınlıkları giderir. Bazı değişiklikler olsa da belli başlı adetler hala devam eder; büyük ziyaretleri, ikramlar ve hazırlıklar...
Kelime: 543

35

Türkiye'de blues
Eklenme Tarihi: 2015-09-21
Yazar: KİRPİ
# #

20. yüzyılın ortaları itibariyle tüm dünyada belirli bir dinleyici kitlesi edinmiş olan blues Türkiye’de çok geç ve ne yazık ki ölü olarak doğdu. Ülkemizde 20. yüzyılın sonlarında icra edilmeye başlayan blues hala yaygınlaşmış değil. Ülkemizde blues denince akla gelen ilk şey ise şüphesiz Blue Blues Band.
Kelime: 343

ÜCRETSİZ

Egzoz ve bisiklet
Eklenme Tarihi: 2015-09-21
Yazar: Jale Özen
# #

Toplumsal yaşam içinde sadece trafik sıkışıklığı değil, sadece zamandan, paradan ve enerjiden tasarruf sağlanması değil, sağlık adına da çok ciddi kazançlar sağlayan ve çevrecilik için de vazgeçilmez olan bir değer olarak karşımıza çıkıyor bisiklet...
Kelime: 296

ÜCRETSİZ

Piyasadaki olumsuz trendin bozulması zor gözüküyor
Eklenme Tarihi: 2015-09-21
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Türk para ve sermaye piyasaları için oldukça kısa bir hafta olacak. Çarşamba günü öğlene kadar devam edecek olan işlemlerde herhangi bir sürpriz beklenmiyor. FED'in faizi Eylül Ayında da sabit tutma kararından sonra, FITCH de Türkiye'nin notunu teyit edince baskı biraz kalktı diyebiliriz. Yine de makro ekonomik anlamda yapısal değişiklikler olmadan piyasalardaki olumsuz trendin bozulması zor gözüküyor. Ne seçim ne de siyasal sistemdeki değişiklik ekonominin kırılganlığını değiştiremez.
Kelime: 317

ÜCRETSİZ

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER