SEPET: 0 Ürün
» Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Stratejinizi test edecek 10 soru
Eklenme Tarihi: 2014-10-20
Yazar: Güventürk Görgülü
# #

Uluslararası danışmanlık şirketi McKinsey'in yayını McKinsey Quarterly, 2011 yılında *Son günlerde stratejinizi test ettiniz mi?” başlıklı bir makale yayınladı. Chris Bradley, Martin Hirt ve Sven Smit imzalı makalede, 2008 finans krizi ve onu izleyen resesyon sırasında pek çok şirketin sahip olduğu stratejinin zayıflıkları ve kırılganlıklarının ortaya çıktığı belirtilerek bu çalkantılı dönemler dışında da stratejilerin test edilmesi gerektiği vurgulanıyor.
Kelime: 1033

ÜCRETSİZ

Eski görkemine geri dönen "Haliç"
Eklenme Tarihi: 2014-10-20
Yazar: İndeks:
#

Üzerindeki çamuru atarak eski Sadabat eğlencelerine dönüş yapan Haliç, bugün eski günlerine nazaran birçok ünlü ve entelektüel ismin de uğrak noktası. Hızla gelişen bu tarihi bölgeyi keşfetmek için hemen harekete geçin.
Kelime: 675

35

Çağdaş Liderlik ve Problem Çözme Teknikleri(1)
Eklenme Tarihi: 2014-10-20
Yazar: ALİ RIZA DEĞER
# #

“21.Yüzyılın hiç durmadan gelişen ve değişen iş dünyasında, Liderlik; tüm zamanlardan daha fazla ön plana çıkıyor ve önem kazanıyor.” diye düşünüyorsanız doğru yerdesiniz!. Genel anlamda, bir grubun lideri olmadan da, iletişim stratejilerini kullanarak hedef ve amaçlarınıza ulaşabilmek için çabalamak... kendiniz için kişisel liderliğinizi ortaya koymak adına, adeta bir zorunluluk gibi... diye düşündüğünüzü umuyorum.
Kelime: 783

ÜCRETSİZ

Soccer and militant Islam intersect in incidents across the Middle East
Eklenme Tarihi: 2014-10-20
Yazar: James Dorsey
# #

A successful soccer player near the peak of his career, 22-year Nidhal Selmi died last week a foreign fighter for the Islamic State, the jihadist group that controls a swath of Syria and Iraq. His death followed that of Tunisian handball goalkeeper Ahmed Yassin and Ahmed El-Darawi, a former policeman and Islamist parliamentary candidate who arranged soccer sponsorships for the Egyptian affiliate of Dubai telecommunications company Etisalat. Mr. El-Darawi, a supporter of the 2011 overthrow of President Hosni Mubarak, blew himself up in a suicide bombing in Iraq.
Kelime: 1267

ÜCRETSİZ

Sağlıklı Makyaj nasıl olmalı?
Eklenme Tarihi: 2014-10-17
Yazar: Aydan Sümercan
# #

Artık makyajın cildi kurutup yıprattığı yolundaki kanı geçmişe maloldu. Zira yeni makyaj ürünleri cildi koruyan formüllerle üretiliyor. Özellikle de organik sertifikalı, mineral içerikli, bitkisel formüllerde üretilen makyaj malzemeleri cildi dış etkenlerden ve güneşin UV ışınlarından koruyor, güçlendiriyor.
Kelime: 587

50

Psikolojik Check-up Yaptırdınız Mı?
Eklenme Tarihi: 2014-10-17
Yazar: PROF. DR. SERDAR DAĞ
# #

Fiziksel bir rahatsızlıktan dolayı bir hekime başvurduğunuzda hastalığınızın ne olduğunu tam olarak tespit edebilmek için sizden çeşitli tahliller ve birtakım röntgenler ister. Bu araçlar dışarıdan çıplak gözle bakıldığında görülemeyen fakat bedeninizin içinde olup biten değişimleri ortaya çıkarma olanağı sunar.
Kelime: 609

ÜCRETSİZ

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER