Tel: (0212) 347 70 70 - indeks@indeksiletisim.com
0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

İstanbul'u birlikte ağaçlandıralım
Eklenme Tarihi: 2015-11-04
Yazar: İndeks:
#

ÇEKÜL Vakfı, 2 bin yeni fidan daha dikmek için 92 Ormanı'nı ziyarete gidiyor. Vakfın, 8 Kasım 2015 Pazar günü saat 11:00 – 14:00 arasında yapacağı etkinliğe, tüm doğa gönüllüleri davetli.Etkinlikte katılımcılar 25 yıl sonrasına duygu ve düşüncelerini aktardıkları mektupları da, vakfın 50. yılında açılmak üzere zaman kapsülüne bırakacak.
Kelime: 103

ÜCRETSİZ

Önümüzde Başkanlık Seçimi gibi muamma dolu bir süreç var
Eklenme Tarihi: 2015-11-04
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Seçimde umduklarını bulamayan siyasi partiler, AKP'ye karşı sert muhalefet etmeye çalışacaklar. Bu süreçte şu hataların yapılmaması gerekiyor: Dolaylı vergilerin ve gümrük vergilerinin artırılması Türkiye ekonomisini dış dünyadan izole edecek hale getirir. Bunun üzerine Merkez Bankası'nın faiz indirmeye kalkması tamir edilemeyecek bir itibar erozyonu oluşturur. Mutlaka ekonomiyi yönetecek olan ekibin "maceracı" bir ruh halinden uzak olması gerekiyor...
Kelime: 323

ÜCRETSİZ

TÜSİAD AB Temsilciliği, 2015 Türkiye İlerleme Raporu Taslak Metin Üzerine Bilgi Notu yayınladı
Eklenme Tarihi: 2015-11-03
Yazar: İndeks:
#

TÜSİAD Avrupa Birliği Brüksel Temsilciliği, AB Komisyonu 2015 Türkiye İlerleme Raporu Taslak Metini Üzerine Bilgi Notu’nu yayınladı. Proje Yöneticisi ve Araştırmacısı Dilek İştar Ateş ve Dilek Aydın tarafından kaleme alınan Bilgi Notu’nda, Türkiye’nin siyasi kriterleri incelendi; 7 Haziran seçimlerinden Barış Süreci’ne, yargının bağımsızlığından yolsuzluğa kadar pek çok konu değerlendirildi.

ÜCRETSİZ

Genetik hastalıklarınızı bebeğinize miras bırakmayın
Eklenme Tarihi: 2015-11-03
Yazar: Deniz Gözüpek
#

Evlendiniz ve anne-baba olmak istiyorsunuz… Genetiğinizde herhangi bir hastalığın varlığını biliyorsanız veya şüpheleriniz varsa; Preimplantasyon Genetik Tanı (PGT) yöntemiyle sağlıklı bebekler dünyaya getirebilirsiniz. Bazı özel durumlar dışında hemen hemen tüm genetik hastalıklarda PGT işlemi uygulanabiliyor. Ancak öncesinde ailede bulunan genetik hastalığın tanımlanmış olması gerekiyor.
Kelime: 251

ÜCRETSİZ

Türkiye, Cerebral Palsy'li çocuklar için 202 bin TL bağış topladı
Eklenme Tarihi: 2015-11-03
Yazar: İndeks:
#

Cerebral Palsy (CP) hakkında toplumsal farkındalık yaratmak amacıyla çalışmalar yürüten Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’nın başlattığı Steptember projesine tüm Türkiye 2 ay boyunca destek oldu. Destekçiler Eylül ayı boyunca hem sağlıklı yaşam için adım attı hem de CP’li çocukların eğitim ve rehabilitasyonunda kullanılmak üzere bağış topladı
Kelime: 202

ÜCRETSİZ

Egzersiz yapmak mutlu olmanın en hızlı ve en faydalı yolu
Eklenme Tarihi: 2015-11-03
Yazar: TİJEN MERGEN
# #

20 dakikalık bir egzersiz programıyla vücudunuza mutluluk veren ve stresi azaltan dopamine, endorphin, phenylethamine ve seretonin hormonları aynı anda salgılanıyor, kan dolaşımınız hızlanıyor ve ciğerlerinize daha fazla oksijen giriyor. Böylece tam anlamıyla “iyi hissetme” moduna geçiyorsunuz. Günümüzde tüm dünyada kullanılan adı ile “wellbeing” halini yaşıyorsunuz.
Kelime: 509

ÜCRETSİZ

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER