SEPET: 0 Ürün
» Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Dövme yaptırmak hayat kurtaracak
Eklenme Tarihi: 2014-05-20
Yazar: İndeks:
#

Giyilebilir teknoloji alanında yeni gelişmeler, gündelik yaşamımızın bir parçası olan sıradan eşyaları teknolojik cihazlar haline getiriyor. Basit bir yüzük ya da sıradan görünen bir bileklik, gerçekte elektronik ortamla etkileşime geçen dijital cihazlar olabiliyor. Bunun son aşamasıysa e-dövme. Yeni geliştirilen e-dövmeler gelecekten şaşırtıcı bir kesit sunuyor.
Kelime: 515

ÜCRETSİZ

İnternet güvenli bir park mı?
Eklenme Tarihi: 2014-05-20
Yazar: Mustafa Kaya Sönmeztürk
#

İnternet penetrasyonu artarken, çocukların iletişim olanakları dünya vizyonlarını tamamlıyor. Yerel verilerle sınırlı kalmayan çocuklar, bilgiye kolayca erişebilme imkanlarından faydalanıyor. Ancak internet çocuklar için sadece bir bilgi yuvası anlamına gelmiyor. Her türden bilgiyle karşı karşıya olan çocukların savunmasız bırakılmaması gerekiyor..... read more
Kelime: 486

ÜCRETSİZ

Pixar’a fix’lendik
Eklenme Tarihi: 2014-05-20
Yazar: İndeks:
#

Kaliforniya merkezli CGI animasyon yapım şirketi Pixar, Disney çatısı altında büyük başarılara imza atıyor. Başta Oscar olmak üzere her yıl büyük sinema törenlerinde boy gösteren şirket, sadık çalışanlarıyla büyük bir aileyi andırıyor. Bu aile üyeleri ise Pixar'a duydukları minneti, hazırladıkları projelere gizli bir işaret bırakarak gösteriyor.
Kelime: 502

ÜCRETSİZ

Gayrimenkul sektörü büyümeye devam ediyor
Eklenme Tarihi: 2014-05-20
Yazar: İndeks:
#

Küresel gayrimenkul pazarındaki toparlanma 2013 yılında daha da belirgin hale gelirken gayrimenkul fiyatlarında göreceli bir iyileşme yaşandı. Türkiye’de ise konut kredilerinde genişlemeye paralel olarak konut satışlarında önemli bir artış görülüyor.
Kelime: 1440

125

Dalış hakkında yanlış bilinenler
Eklenme Tarihi: 2014-05-20
Yazar: İndeks:
#

Dalmamak için bahaneniz mi var? Dalış hakkında yanlış bilinenler sizin de dalma arzunuzu engelliyor mu? Aslında çoğu şehir efsanesi olan bu tuhaf bilgilerin doğrularını öğrenmeye ne dersiniz? Dalış hakkında bilmedikleriniz ve yanlış bildikleriniz gün yüzüne çıkıyor.
Kelime: 798

75

Yenilenebilir enerji biokütle ile büyüyor
Eklenme Tarihi: 2014-05-20
Yazar: Mevlüt Şahin
#

Yenilenebilir enerji kaynaklarından biri olan biyokütle hızlı gelişimini sürdürmeye devam ediyor. Türkiye’de biyokütle kaynaklarına dayalı elektrik üretimi için kurulu güç 2012-2013 yılları arasında yüzde 22 bileşik büyüme gösterirken 2013 yılında toplam biyokütle kurulu gücü de yüzde 49 büyüdü. .... read more
Kelime: 1017

75

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER