0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Kaynak pahalı hale gelirken faizin düşmesini beklemek hayal
Eklenme Tarihi: 2017-09-21
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Fed sonunda beklenen açıklamayı yaptı. Faiz değişmedi ama "bilançoyu küçültüyorum" dedi..... read more
Kelime: 198

ÜCRETSİZ

Restoran açmadan önce...
Eklenme Tarihi: 2017-09-21
Yazar: EKS Mutfak Akademisi
# #

“Yemekten anlıyorum, yeme-içme sektöründe de çalıştım, üstelik bu alanda eğitim de aldım. Evet bir restoran açmak için hazırım” mı diyorsunuz?
Kelime: 480

ÜCRETSİZ

Faaliyet raporlarında trendler: Trend içerik
Eklenme Tarihi: 2017-09-21
Yazar: Yaprak Özer
# #

Kritik olan teknolojiyle ya da tasarımla fark yaratmak değil, içerikle fark yaratmak. Aslında iyi faaliyet yılı geçiren firmanın faaliyet raporu da başarılı oluyor. Trend’in adı içerik. Verilerden göstergelere, mesajlardan marka imajına kadar içeriği yalın ve anlaşılabilir sunabilmek faaliyet raporlarındaki tek mucize.
Kelime: 836

ÜCRETSİZ

Yenilenebilir enerji sınır tanımıyor
Eklenme Tarihi: 2017-09-21
Yazar: Mevlüt Şahin
#

Sadece petrol değil, doğal gaz ve kömür de büyük bir hızla tükeniyor. Yaklaşan tehlike karşısında alternatif arayışları arttı. Dünyayı kurtaracak çözümlerin başında gösterilen yenilenebilir enerji; su, rüzgar ve güneş gibi bilinen kaynaklarla sınırlı değil. Bio yakıtlar, jeotermal, hidrojen dalga ve gelgit gibi birçok farklı yenilenebilir enerji kaynağı da bulunuyor..... read more
Kelime: 793

25

BIST went through a swift fall
Eklenme Tarihi: 2017-09-20
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

"If North Korea attacks, we have no choice but to destroy them" These are the words Donald Trump, the US President. He repeated those words over and over again at the UN press conference. On the other hand, President Erdogan's release was something more like, "how to achieve a peaceful world".
Kelime: 296

ÜCRETSİZ

Piyasalar yönsüz seyrediyor
Eklenme Tarihi: 2017-09-20
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN

"Kuzey Kore saldırırsa, yok etmekten başka çare yok". Bu sözler ABD Başkanı Trump'a ait. Birleşmiş Milletler Toplantısı esnasında sürekli bu cümleyi tekrar etti. Diğer taraftan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın konuşması "dünyada barış nasıl egemen kılınır" tarzındaydı.  .... read more
Kelime: 202

ÜCRETSİZ

SAYFA :

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER