SEPET: 0 Ürün
» Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Ekonomi Bakanlığı’nın strateji değişikliğine gitme ihtimali yüksek
Eklenme Tarihi: 2017-04-21
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

İşlem haftasının son gününde sabaha hareketli başladık. Fransa'daki başkanlık seçimlerine az kala Paris'in göbeğinde silahlı bir çatışma gerçekleşmesi önemli bir gelişme. Fransa polisi "büyük ihtimalle terör saldırısı" diye açıklama yaptı. .... read more
Kelime: 197

ÜCRETSİZ

TEOG’a son bir hafta kala bu uyarılara dikkat!
Eklenme Tarihi: 2017-04-21
Yazar: Nevgül Gülas
# #

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş, TEOG sınavlarının ikinci dönemi için son haftaya girildi. Öğrencilerin stresi gittikçe artıyor. Peki, bu durumda çocuklara destek olmak için ne yapılmalı? Aileler nasıl davranmalı?
Kelime: 404

ÜCRETSİZ

Referandum terapisi
Eklenme Tarihi: 2017-04-21
Yazar: Mehmet Başkak
# #

Referandum sürecinde ‘Evetçiler’ ile ‘Hayırcılar’ arasındaki çekişmeli mücadele, insanların duygusal sağlığını etkiledi. Ülkenin yaklaşık yarısı hayal kırıklığına uğradı. Kitlesel depresyon ve öfke patlamaları yaşanıyor. Sokak eylemleri ve kutuplaşma nedeniyle birçok insan mutsuz ve endişeli. Kazananlar zaferlerini kutlarken kaybedenler için de elbette çeşitli öneriler mevcut.   Seçim sonrası düş kırıklığıyla nasıl başa çıkacağınızı biliyor musunuz? İşte size tavsiyeler:.... read more
Kelime: 750

ÜCRETSİZ

Yeni Türkiye, köhne hikaye
Eklenme Tarihi: 2017-04-21
Yazar: Yaprak Özer
# #

Referandum sonuçları, Türkiye’yi neredeyse ortadan ikiye böldü. Kentli köylü, laik laik olmayan, Kürt Türk bölünmesi değil, sağ sol gibi ideolojik bir bölünme de değil. Bu ayrışmalar dünün hikayesi. Yeni hikayede ayrışmanın anlamı da, türü, yapısı da farklı.
Kelime: 996

ÜCRETSİZ

Hangi Yağlar Kilo Vermeye Yardımcı Oluyor?
Eklenme Tarihi: 2017-04-21
Yazar: Semra Altıntop
# #

Uzmanların açıklamalarına göre bitkisel ve deniz kaynaklı esansiyel yağ asitleri sağlıklı bir yaşama katkı sağlarken, beslenme ve egzersizden alınacak sonuçları olumlu yönde etkiliyor.
Kelime: 652

ÜCRETSİZ

Uzun ince bir yol
Eklenme Tarihi: 2017-04-21
Yazar: CEMİL ÖZER
# #

Atatürk’ün en büyük özelliği, bir kalıp adamı olmaması, değişen koşullara göre, düşüncelerini değerlendirip gerekiyorsa hedefinde ve yöntemlerinde düzeltmeler yapan bir lider olmasıdır. Atatürk’ü, anladığım boyutlarıyla ortaya koymaya çalışacağım. Yaradılışındaki nitelikler, içine doğduğu ortam, yaşamında karşılaştığı koşullar ve düşünme yeteneği Mustafaf Kemal'in kültürünü oluşturdu, O’nu Atatürk yaptı.
Kelime: 624

ÜCRETSİZ

SAYFA :

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER