SEPET: 0 Ürün
» Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Trying to make profit out of speculations might lead to a financial wreck
Eklenme Tarihi: 2017-04-24
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

The new week begins with a sharp increase in Euro/Dollar parity, which might have been cause by a number of various reasons. The fact that Le Pen might lose France’s presidential election and the chances that Fed will hike interest rates at the next meeting are going down are among those reasons.
Kelime: 456

ÜCRETSİZ

Spekülasyondan para kazanmaya çalışırsanız batarsınız!
Eklenme Tarihi: 2017-04-24
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Haftaya Euro/Dolar paritesinin sert yükselişiyle başlıyoruz. Bu gelişmeyi birçok sebebe bağlayabiliriz. Fransa seçimlerinde Le Pen'in kaybetme olasılığının artması, Fed'in bir sonraki toplantıda faiz artırma ihtimalinin azalması bunların başında yer alıyor. .... read more
Kelime: 274

ÜCRETSİZ

Her bütçeye uygun bahar detoksu
Eklenme Tarihi: 2017-04-24
Yazar: Semra Altıntop
# #

Bahar, detoks yapmak ve bedenimizi yenilemek için en iyi zamandır. Havalar ısındığı zaman fazlalıkları ve vücutta biriken koruyucu sıvıları atmak dönüşümün önemli bir parçasıdır. Kışın yediğimiz ağır yiyecekleri ve biriken toksinleri vücuttan temizlemek için ideal bir zamandır. Bu detoks işlemi bir daha kış gelip kapılarımızı kapatana kadar daha hafif ve enerjik olmamıza izin verecek.
Kelime: 376

ÜCRETSİZ

Kişisel marka olmak…
Eklenme Tarihi: 2017-04-23
Yazar: Ayşegül Güngör
# #

Dünyada herkesin ve her şeyin bir marka değeri var. Yaptığımız, söylediğimiz ya da gerçekleştirdiğimiz tüm eylemler ise marka değerimize olumlu ya da olumsuz yönde katkıda bulunuyor.
Kelime: 792

ÜCRETSİZ

GÖÇMENLER ve BREXIT
Eklenme Tarihi: 2017-04-21
Yazar: İNDEKS: Blog
# #

Bahçeşehir Üniversitesi Ekonomik ve Toplumsal Araştırmalar Merkezi, Betam, Doç. Dr. Ebru Canan-Sokullu tarafından hazırlanan "GÖÇMENLER ve BREXIT" başlıklı araştırma notunu yayınlandı. Son yıllarda daha gözle görünür bir sorun haline gelen göç olgusu Brexit kampanyası için önemli bir malzemeydi. Özellikle Muhafazakâr Parti öncülüğünde şekillendirilen “İngiltere’nin AB’den bağımsızlığı ve egemenliği” söylemi göçmen-karşıtlığını ve yabancı düşmanlığını normalleştirmeyi hedefledi. Bu çalışma İngiltere’de Avrupa-şüpheci siyasal elitin sorunsallaştırdığı göç ve göçmen-karşıtlığının İngiliz kamuoyundaki karşılığını incelemekte ve (i) göçün en önemli sorunların başında algılandığını, (ii) göçmenlerin Avrupalı-Avrupalı olmayan şeklinde ayrıştırılmadığını, (iii) göçün ve göçmenlerin yarattığı endişelerden ziyade gerek ekonomik gerekse kültürel bir zenginlik olarak algılandığını ortaya koymaktadır. İngiliz kamuoyu siyasi söylemlere karşı nötr kalmamakla birlikte hükümetlerin göçmen politikaları ile ilgili performansının da düşük olduğunu ortaya koyan bu çalışmada seçmenlerin ideolojik konumlandırmalarının siyasi iktidarın göç politikası söz konusu olduğunda izlenen göç politikasına temkinli yaklaştığı görülmektedir.

ÜCRETSİZ

The Ministry of Economy may switch strategies soon
Eklenme Tarihi: 2017-04-21
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Final day of the trading week started a bit bumpy. Another important development of the week is that Paris shooting rattles France as presidential election approaches. French police says that the attack is terrorist in nature.
Kelime: 305

ÜCRETSİZ

SAYFA :

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER