SEPET: 0 Ürün
» Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Yaz tatilini fırsata dönüştürün
Eklenme Tarihi: 2017-05-28
Yazar: Berna San
# #

Geçmişte bahçelerde, ağaç tepelerinde arkadaşlarıyla birlikte gününü gün eden çocuklar, teknolojinin başdöndürücü bir hızla ilerlemesi ve değişen yaşam koşulları ile beraber modern cezaevleri olan evlerin dört duvarları arasına sıkışıp kaldılar. Eskiden uzun yaz ayları boyunca çocuklar sadece acıktığında ya da susadığında evin yolunu hatırlarken bugün, neredeyse evden başka alternatifleri kalmadı. Hal böyle olunca okulların kapanması, çocuklar ve ebeveynleri için sosyal yaşamdan izole bir şekilde geçirilen uzun günlerin başlangıç düdüğü haline geldi. Halbuki okulların kapanması ile birlikte yaz tatilinde sudan çıkmış balığa dönen çocuklar için şehirde tatili yine eğlence ile eş değer hale getirecek pek çok alternatif mevcut. İşte çocukların hem ruhsal hem de bedensel gelişimlerine katkıda bulunacak, farkındalıklarını artırmaya yardımcı olacak etkinliklerden bazıları:
Kelime: 766

ÜCRETSİZ

Obezite ameliyatı geçirenler oruç tutabilir mi?
Eklenme Tarihi: 2017-05-26
Yazar: İNDEKS: Blog
# #

Obezite ameliyatı geçirenler oruç tutabilir mi? Obezite ameliyatı geçiren hastalar Ramazan’a girerken bu sorunun cevabını arıyor. .... read more
Kelime: 302

ÜCRETSİZ

I can definitely say that interest rates will continue to rise for the next 2-3 years
Eklenme Tarihi: 2017-05-26
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

As another week comes to an end, we keep closely monitoring President Erdogan official talks abroad.  Trump’s irritable behaviours at the NATO summit have been quite annoying for everyone indeed.
Kelime: 350

ÜCRETSİZ

Robotlara fısıldayan adam
Eklenme Tarihi: 2017-05-26
Yazar: Yaprak Özer
# #

Yeni düzeni çözme gayreti içinde çabalarken resimdeki görüntü bulmaca gibi; siyasileşen iş adamları, iş adamı gibi davranan siyasiler, insanımlaşan robotlar, robotlarla ilişki kurabilecek insan beyni!... Çözebilecek miyiz?
Kelime: 870

ÜCRETSİZ

Önümüzdeki 2-3 yıl boyunca faizler yükselmeye devam edecek
Eklenme Tarihi: 2017-05-26
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Haftayı kapatırken, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yurt dışı temaslarını dikkatle izliyoruz. Elbette, NATO zirvesinde TRUMP'ın yaptığı çıkışlar da dikkat çekici oldu. Belki de "NATO'ya borçlarınızı ödeyin" şeklinde sert bir çıkış yapan ABD Başkanı'na cevaben  NATO'nun İŞID'e karşı koalisyona katılması önemli bir gelişme oldu. .... read more
Kelime: 244

ÜCRETSİZ

ŞŞŞTT SİZE BİŞİİ SÖÖLİCEEM!!!
Eklenme Tarihi: 2017-05-25
Yazar: Ömer Yılmaz
# #

Word dosyasının bile altını kalın çizgilerle çizdiği, bu kelimelerde bir gariplik var dostum, bir gözden geçir dediği başlığı neden attım biliyor musunuz? Aramızda kalsın ama aylardır neden artık yazmıyorsun soruları geliyor, beni motive etmeye çalışan telefonlar geliyor. Onlar kendilerini bilir, mevzuu o değil.
Kelime: 624

ÜCRETSİZ

SAYFA :

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER