SEPET: 0 Ürün
» Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

Evde metafizik temizlik vakti
Eklenme Tarihi: 2017-01-23
Yazar: Elif Başarır
# #

Aşk ve bereket hayatınızda sorunlar bitmiyorsa sebebini yaşadığınız mekanda arayın. Hayattaki blokajları aşamıyorsanız mekanınızı artık enerjisel olarak temizleme vakti gelmiş demektir. .... read more
Kelime: 359

ÜCRETSİZ

Kur Risklerinden Firmamızı Nasıl Korumalıyız
Eklenme Tarihi: 2017-01-23
Yazar: Özhan Atalay
# #

Özellikle son dönemde önem kazanan şeylerden bir tanesi, firmaların döviz artışının getireceği etkiyi nasıl tolere edeceğidir.
Kelime: 1094

ÜCRETSİZ

Bulmaca
Eklenme Tarihi: 2017-01-23
Yazar: Hakan Kayar
#

Bulmaca

225

New tensions in the Middle East would be very unfortunate
Eklenme Tarihi: 2017-01-23
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

As a new week begins, there are brand new items on world agenda. With Trump's inauguration, tens of thousands of people across the US have taken part in protests, namely Women's March, against the new President. Whatever Trumps says or does is harshly criticized by the media. Also, it doesn't get unnoticed that the new US President tries hard so that he can't fail to strike back against the harsh criticism.
Kelime: 295

ÜCRETSİZ

Orta Doğu'da yeni gerginliklerin baş göstermesi büyük talihsizlik olur
Eklenme Tarihi: 2017-01-23
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Yeni haftaya başlarken, yepyeni gelişmeler gündemde.  Trump'ın yemin ederek göreve başlamasıyla beraber, ABD'de sokaklarda protesto gösterileri zirve yapmaya başladı. Bu gösterilerde kadınlar öne çıkıyor. Trump'ın her dediği ve her yaptığı medya tarafından sertçe eleştiriliyor. ABD'nin yeni başkanının bu eleştirilere sürekli cevap yetiştirdiği de gözlerden kaçmıyor..... read more
Kelime: 190

ÜCRETSİZ

Pazarlamacılar için 2017’nin dijital pazarlama trendleri
Eklenme Tarihi: 2017-01-23
Yazar: Güventürk Görgülü
# #

Geçtiğimiz hafta Trendwatching tarafından 2017 için öngörülen tüketici trendlerini ele almıştık. Bu hafta ise Pazarlama 3.0 için çeşitli kaynaklardan derlediğimiz dijital pazarlama trendleri üzerinde duracağız.
Kelime: 576

ÜCRETSİZ

SAYFA :

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER