Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Profesyonel editörler, uzmanlar ve tanınmış yazarların kaleminden çıkmış yüzlerce kategoride binlerce özgün ve yasal içeriğe bu alandan ulaşabilir, anında satın alabilir ya da sipariş verebilirsiniz. Aradığınız içerikler elinizin altında.


SON EKLENEN İÇERİKLER

İş Yerlerinde Yeni Jenerasyon Eğitim Teknolojileri
Eklenme Tarihi: 2019-04-22
Yazar: Dr. Müh. Gülay Savaş
# #

Bilgi teknolojilerindeki yeni araçlar, iş hayatındaki çalışanların öğrenme şeklini de artık değiştiriyor. Günümüzde hem çalışanlar hem de işverenler için yeni eğitim süreçleri geliştiriliyor. İşgücü eğitimleri artık daha heyecan verici olmaya başlıyor. Eskiden çalışanlara okuması gereken bir el kitabı verilir, tamamlaması için bir kurs veya bir atölye çalışması düzenlenirdi.  Belki etkili bir yöntem değildi ama zaman ve bütçe kısıtlamaları sebebiyle işverenler için uygun çözümlerdi.
Kelime: 781

ÜCRETSİZ

Yeni bir işe başlayacaklar için tavsiyeler
Eklenme Tarihi: 2019-04-22
Yazar: Cevher Güçer
# #

Size söylenen gün ve saatte iş yerinde olmanız ve işe başlamanız gerekiyor ama bir gece öncesinde, edindiğiniz tüm mesleki bilgi ve birikimin uçup gittiğini, her şeyi unuttuğunuzu mu düşünüyorsunuz? Bu yazı sizin için.
Kelime: 585

ÜCRETSİZ

LALİQUE EFSANESİ
Eklenme Tarihi: 2019-04-19
Yazar: Aydan Sümercan
# #

Lalique markası geçtiğimiz yıl, varlığının 130.yılını kutladı. Marka birbirinden zarif yapıtlarıyla bugün de lüks dünyasındaki yerini bir kırışık bile almadan sürdürüyor. Lalique’in birbirinden güzel ve çeşitli eserleri arasında bugün Encre Noir, Azale, L’Insoumis, Lalique Satine, Lalique Lion gibi kendi adına çıkardığı parfümleri ülkemizde de farklı bir yere sahip. Ama Lalique kendi parfümlerini yaratmadan önce, sektörün önemli kokularını da giydirdi, Eğer Nina Ricci’nin L’Air du Temps parfümünü aldıysanız, kapağında bir çift kuşun cıvıldaştığı Lalique kreasyonu bir flakona sahip oldunuz demektir. Bugün bizzat ustasının elinden çıkmış parfüm flakonları ve diğer kristal eserleri özel koleksiyonlarda, antikacılarda ve de müzayedelerde bulunabiliyor. Lalique 2008 yılında aileden ayrıldı. Yeni sahipleri markayı daha da çeşitlendirdi ama Lalique denince ilk akla gelenler sırça kuşları, böcekleri, ışıltılı bibloları, vazoları, kristal kadehleri ve avizeleri oluyor.
Kelime: 718

35

​​​​​​​İK BİLDİĞİNİZ GİBİ; İNSAN VAR, NİTELİK YOK - KAYNAK YOK,  İNSAN ÇOK SONUÇ ARPA BOYU…
Eklenme Tarihi: 2019-04-19
Yazar: Yaprak Özer
# #

Nurdan Akalın Terazi İK profesyoneli. İnsan kaynakları danışmanı ve koç olarak kariyerini serbest sürdürüyor. Bugün uzmanlığından yararlanmak istiyorum. İnsan kaynakları deyince akla gelen taraf işe alımlardan çok işten çıkarmalar. Belki biraz daha işin mutsuz tarafı ve ancak tabii ki her mutsuzluğum ya da her zorluğun içerisinden olumlu bir taraf çıkartmak bizim elimizde.
Kelime: 1472

ÜCRETSİZ

Cumhuriyetin kuruluş felsefesi her yerde yaşatılmalı
Eklenme Tarihi: 2019-04-19
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Adalet, eğitim ve özgürlükler. Gelişmiş ya da gelişen her ülkede bu önemli sac ayaklarıyla alakalı şikayet vardır. Bunlara sahip olmayanlar mücadele verir, sahip olanlar çıtayı yukarıya çıkarmaya çalışır, kaybedenler ise kara kara düşünür. Atatürk'ün 23 Nisan 1920'de Ankara'da, silah ve çalışma arkadaşlarıyla yeni bir parlamentoyu hataya geçirmesi aslında o güne kadar insanlığın 100 yıldan fazla mücadele verdiği bir amacın taçlandığı bir başka andır. John Stuart Mill, 1859 yılında yayınladığı "On Liberty" yani "Özgürlük Üzerine" isimli kitabında, bu mücadelenin sebebini net olarak anlatır. .... read more
Kelime: 516

ÜCRETSİZ

Yaz gebeleri için hayatta kalma rehberi
Eklenme Tarihi: 2019-04-19
Yazar: Bike Kara
# #

Gebelik, yazı olduğundan daha sıcak hale getirebilir ama gebe olmanız dışarıdaki aktivitelerden kaçınmanızı da gerektirmemeli. Ekstra önlemler alarak hem kendinizi hem bebeğinizi koruyabilirsiniz. Alınacak küçük önlemler, büyük sorunların oluşmasına engel olacaktır.
Kelime: 649

ÜCRETSİZ

SAYFA :

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER