Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

HAKKIMIZDA

Türkiye’nin ilk içerik bankası İçerik Fabrikası, binlerce özgün içeriği aynı anda sunan özel bir satış platformudur. Yüzlerce kategoride hazır içeriğe anında erişim sunan İçerik Fabrikası’nda her gün taze içerik üretiliyor.

Kurum içi yayınlara özgün içerik arayanlar, kurumsal portal, kurum web sitesi, sunum, kurum ya da kişisel blog’una her gün farklı konu isteyenler, arama motorlarını daha etkin kullanmaya özen gösterenler, profesyonel kalemlerden çıkmış makaleler arayanlar, yorum yazılarına ulaşmak isteyenler, uzman içerik ya da uzman içerik arayışında olanlar, sektör yayınları, akademik çalışmalar için içerik, raporlama ihtiyacı içinde olanlar ağırlıklı metin olmak üzere fotoğraf-video-tasarım olarak anında kullanmaya hazır, edit edilmiş, başlık ve spotu hazır, içerikle buluşuyorlar.

Fabrika içeriklerinden farklı, özel sipariş verip konusunu, yazarını seçmek isteyenlere "terzi usulü" içerik, araştırma-analiz, yine İçerik Fabrikası'nda. Binlerce içeriğe anında ulaşabileceğiniz gibi kısa sürede sizin belirleyeceğiniz yazardan, fotoğrafçıdan ve/veya tasarımcıdan, vereceğiniz bilgilere uygun, içerik ya da görsel materyal alabilirsiniz.

Ne demek; içerikleri paket olarak almak istediğinizde yani bir bütün dergi, gazete ya da kitap-katalog, hizmetinizdeyiz... İçeriklerin bir bölümünü uzmanından almak istediğinizde konu konu, kategori kategori yine hizmetinizdeyiz... Çalışmanın tasarım ve uygulama kısmını ya da birinden birini almak ya da çıkarmak istediğinizde esneğiz ve türlü çözümle yine hizmetinizdeyiz... Hiç kimsede olmayan bir şey dediğinizde, çok ilginç olsun diye bilgi verdiğinizde, yalnızca uygulama değil fikirle hizmetinizdeyiz... Diyelim, özel prodüksiyon gerekti, özel üretim, sanat ve sanatçı gerekti... Tahmin edeceğiniz gibi hizmetinizdeyiz. Fabrika’da bulamadıklarınızı ya da size özel olsun dediğiniz her şeyi butik üretimimizde bulacaksınız...

İçerik Fabrikası, bir sosyal sorumluluk hizmetiyle de karşınızda! Yaygın olarak kullanılan “copy-paste” içerikten kurtulmak için özgün bir çözüm. Bunun için kopyalamak yerine ücretsiz içerik portföyü sunuyor, bu portföyü de güncel tutuyoruz.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN TIKLAYIN

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER