Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol

Hakan Ka (Karayaşar)

Hakan Ka (Karayaşar) Oyuncu, Sunucu, Fotoğrafçı

ÇALIŞMA ALANLARI

DOĞA
SEYAHAT
MİMARİ-MEKAN
İSTANBUL
İLETİŞİME GEÇ

Hakan Ka (Karayaşar) FOTOĞRAFLARI

BİYOGRAFİ

O ışığın peşinden koşan bir adam... Aslında bir aktör ve sunucu ama beş sene önce başladığı fotoğrafçılık, kendi deyimiyle hayatını değiştirmiş. İşini aşkla yapıyor. Özellikle sosyal medyada 120 binin üzerinde fotoğraf sever çalışmalarını yakıdan takip ediyor. Merak edenler onu Instagram üzerinden HAKANKA hesabından takip edebilir.

Fotoğraf için geziyor da geziyor. Türkiye’nin yanı sıra Hollanda, Fransa, İngiltere, Belçika, Tayland gibi ülkelerde birçok yerleşimi fotoğraflamış bir fotoğraf tutkunu Hakan Ka. Sıra dışı bakış açısıyla, fotoğraf sanatına farklı bir soluk getiriyor.

Aynı gün içinde karada, havada (Drone ile) ve su altında fotoğraf çekerek bir ilke imza atan fotoğrafçı yeniliklere açık; proje geliştirmeyi ve fark yaratmayı seviyor.

Hakan Ka fotoğraf tutkunlarına yönelik düzenlenen VIP fotoğraf turlarında bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor. Gruplara özel olarak düzenlenen fotoğraf workshop'larında eğitimler veriyor.

Yeni medyanın ihtiyaçlarına yönelik görsel içerik oluşturan Hakan KA, sosyal medya kampanya ve projelerinde de yer alıyor.

Çalıştığı alanlar: Doğa, İstanbul, Hikayeler Anlar, Portre, Mimari-Mekan

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER