Tel: (0212) 347 70 70 - [email protected]
0 Ürün
Üye Ol


EN ÇOK İNDİRİLENLER

Reklamlı Bulmaca Hazırlıyoruz
Eklenme Tarihi: 2018-07-30
Yazar: Hakan Kayar
# #

Firmanızın, kitabınızın işinizin, kısacası sizin reklamınızı içeren, dilerseniz ödüllü, dilerseniz çengel, dilerseniz klasik kare, dilerseniz sözcük avı şablonlarında online -tablet, pc ve akıllı telefonlarda çözülebilecek şekilde- bulmacalarınız uzman editörlerimiz tarafından hazırlanıyor.
Kelime: 69

350 TL
Kategori: Bulmaca
Anahtar Kelimeler : REKLAM, BULMACA, TANITIM
Sepete Ekle

Profil fotoğrafı çekim hizmeti
Eklenme Tarihi: 2017-11-23
Yazar: İndeks:
# #

Fotoğrafçı Gül Deriş’in profesyonel bakış açısı ve İçerik Fabrikası’nın uzman hizmet anlayışıyla profil fotoğrafı çekim hizmeti sunuyoruz. Üç farklı pozda portre çekimi için yapmanız gereken tek şey, hizmet paketini satın alıp belirlenen gün ve saatte İçerik Fabrikası merkez ofisindeki stüdyoda hazır olmak.
Kelime: 186

490 TL

Dijital çağın kültürü
Eklenme Tarihi: 2017-08-07
Yazar: Güventürk Görgülü
# #

Geride bıraktığımız ay, uluslararası danışmanlık şirketi McKinsey’in portalında “Culture for a digital age” (Dijital bir çağ için kültür) başlıklı bir makale yayınlandı. McKinsey’in New York Ofisi ortaklarından Julie Goran ve Ramesh Srinivasan ile Digital McKinsey yöneticisi Laura LaBerge tarafından kaleme alınan makale, dijital dünyaya ilişkin kültür eksikliğinin şirketler için oluşturduğu riskleri ele alıyor.
Kelime: 645

ÜCRETSİZ

Çocuk gelişiminin sırları
Eklenme Tarihi: 2017-08-07
Yazar: Ülkü Keldal
# #

Çocuğunuzun gelişimi normal mi? Çocukların sağlıklı gelişmesi için ne yapmalı? Çocuğunuzda gelişim geriliği varsa ne yapmalısınız? Pedagog Ülkü Keldal çocuk gelişimine dair en çok merak edilen soruları aydınlatıyor.
Kelime: 347

ÜCRETSİZ

I would like to bow my head all those innocent people
Eklenme Tarihi: 2017-05-23
Yazar: PROF. DR. EMRE ALKİN
# #

Today started with the echoes of the Manchester Arena terror attack that shook us all yesterday. This devastating incident, that caused so many deaths and injuries, showed once again that terror can find us anytime, anywhere.
Kelime: 366

ÜCRETSİZ

DÜNYANIN SON MUTLU SOSYALİST ÜLKESİ; KÜBA
Eklenme Tarihi: 2017-05-23
Yazar: BLACKCAT
# #

Küba ya da resmi adıyla Küba Cumhuriyeti, dünyada Çin Halk Cumhuriyeti, Vietnam Sosyalist Cumhuriyeti ve Laos Demokratik Halk Cumhuriyeti ile birlikte sosyalist yönetim biçimiyle yönetilen son 4 ülke arasında sayılıyor. Ancak mutluluk ve yaşam kalitesi açısından bakarsak Küba, sadece diğer 3 ülke arasında değil, belki de tüm dünyada en eğlenceli ülkelerden birisi olarak kabul ediliyor.  Eğer biz de bu mutluluğun ve eğlencenin kısa süreli de olsa bir parçası olmak istersek, işte Küba gezimiz başlıyor…
Kelime: 616

50

SAYFA :

Bu internet sitesinde sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerezler kullanılmaktadır. Çerezler hakkında detaylı bilgi almak için Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Aydınlatma Metni’ni inceleyebilirsiniz.

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER

BAŞVURU FORMU

-
GÖNDER